alterpraca.pl


Skontaktuj się

STOR Orzechowscy Spółka Jawna

Fontanny betonowe producent - STOR Orzechowscy Spółka Jawna

Fontanny betonowe producent - STOR Orzechowscy Spółka Jawna


Wiele produktów warto kupować bezpośrednio u producenta. Dzięki temu można mieć nie tylko pewność, że wybiera się naprawdę dobrej jakości wyroby, ale również można liczyć na bardzo konkurencyjną ofertę cenową. Jednym z produktów, które warto kupować bezpośrednio od firmy, która zajmuje się produkcją, są różnego rodzaju figury i ozdoby betonowe do ogrodu. Tego typu rzeczy najlepiej zamawiać u sprawdzonej firmy, która posiada doświadczenie i dzięki temu oferuje naprawdę wysokiej jakości wyroby, wykonane z ogromną dokładnością i z bardzo trwałych materiałów. 
Jeśli interesuje Cię dobry i sprawdzony producent fontann betonowych, to polecamy Ci zajrzeć na stronę internetową stor.eu i zapoznać się z szeroką ofertą firmy STOR. U nich możesz zamówić naprawdę piękne fontanny, rzeźby betonowe oraz figury do ogrodu. Ich produkty wykonane są z wysokiej jakości betonu, który jest solidny i bardzo odporny na zmienne warunki pogodowe. Dzięki temu niestraszne mu ostre słońce, wysoka wilgotność powietrza, ulewny deszcz oraz duże różnice temperatur między dniem, a nocą.

Opublikowano: 2018-08-13

STOR Orzechowscy Spółka Jawna

Połanieckich 7 67-100 Nowa Sól +48 68 387 93 59 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Zamówiliśmy u nich fontannę i zestaw figur z betonu i muszę przyznać, że nasz ogród zyskał znacznie na wyglądzie. Swoją drogą bardzo nam się podobają ich produkty.


Ocena 5

Firmy w okolicy


Sprawdź naszych najnowszych partnerów biznesowych, dostępnych tylko w bazie alterpraca.pl

FOX Robert Nowakowski

ul. Krępowska 8 — Zielona Góra

https://fox-fashion.pl/

IGROM

ul. Wincentego Witosa 11A — Gorzów Wielkopolski

http://igrom-pomocdrogowa.pl/

Ogrodnictwo Awangarda

ul. WOP 23a — Krosno Odrzańskie

http://ogrodnictwo-awangarda.eu/