alterpraca.pl


Skontaktuj się
http://woodlook.com.pl - Pościel z bambusa

http://woodlook.com.pl - Pościel z bambusa


Jest czymś oczywistym, że rodzicom dziecka przychodzącego na świat zależy na jak najlepszych warunkach, w których nowe życie może się bezpiecznie rozwijać. Dziś zwraca się uwagę na tak wiele różnych detali, a zakupy, również przez Internet, wymagają wysokiej świadomości i ciągłej aktualizacji wiedzy.

Jednym z ciekawych rozwiązań jest oferowana przez polską markę woodlook.com.pl pościel z bambusa. Wśród produktów wykonanych z azjatyckiej rośliny warto wymienić chociażby prześcieradła. Specjalna dzianina bambusowa jest rozciągliwa za sprawą dodatku w postaci elastanu (3%) i miła w dotyku. Miękkość materiału znakomicie pasuje do materaców, a jego naturalny charakter chroni wrażliwą skórę przed podrażnieniami zarówno w trakcie głębszego snu, jak i krótkich drzemek.

Toruńska marka stworzona z myślą o najmłodszych i ich rodzicach oferuje wyłącznie wysokojakościowe produkty wykonane w Europie. Wyjątkowa seria estetycznych i doskonałych gatunkowo akcesoriów, śpiworków czy otulaczy cieszy się rosnącą popularnością, także w Internecie.

Opublikowano: 2019-04-30

Woodlook

Mazowiecka 52 87-100 Toruń +48 519 480 117 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w okolicy


Sprawdź naszych najnowszych partnerów biznesowych, dostępnych tylko w bazie alterpraca.pl

ODEKA SIMP FF

ul. Toruńska 286 — Bydgoszcz

https://www.odeka.pl/

Pantofle Longina Dorobek

ul. Rondo Jagiellonów 1 — Bydgoszcz

https://papciolandia.pl/

Jash Technologie Sp. z o.o.

ul. Wiśniowa 1 — Łysomice

https://jash.pl/