alterpraca.pl


Skontaktuj się

ZAKŁAD POGRZEBOWY BOŻENA WITWICKA

Pomniki Wrocław

Pomniki Wrocław


Pomnik wymaga renowacji, a Ty zastanawiasz się nad tym, czy nie lepiej zainwestować w lepszej jakości kamień, który łatwiej będzie można utrzymać w czystości? Zakład Pogrzebowy Witwicka zajmuje się produkcją nagrobków z granitu, piaskowca oraz marmuru. Dzięki wysokiej klasy materiałom, a także odpowiedniej konserwacji pomniki wykonane we Wrocławiu zachowają trwały i estetyczny wygląd na lata.

Na stronie internetowej przedstawiono kilka przykładowych modeli. Jeśli jednak żaden nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz złożyć indywidualne zamówienie, uwzględniając w projekcie takie dodatkowe elementy mocowane do płyty kamiennej jak wazon, zdjęcie zmarłego oprawione w ramę, książki granitowe, metalowe ozdoby w kształcie róży czy piękne rzeźby przedstawiające oblicze anioła, czy postać Matki Boskiej.

Cena nagrobka uzależniona będzie w dużym stopniu od jego wielkości, a także rodzaju kamienia użytego do produkcji. Dla przykładu granit będzie tańszy od marmuru, zachowując tym samym wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, a jego kształt zależeć będzie od inwencji twórczej zamawiającego.

Opublikowano: 2019-05-26

ZAKŁAD POGRZEBOWY BOŻENA WITWICKA

Borowska 254 50-558 Wrocław 71 3361265 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w okolicy


Sprawdź naszych najnowszych partnerów biznesowych, dostępnych tylko w bazie alterpraca.pl

MEGABLACH

ul. Nyska 59-61 — Wrocław

https://megablach.pl/

Dr n. med. Patrik Forszt

ul. Kościuszki 10 — Trzebnica

http://forszt.pl/

NETPIX

ul. Jasielska 14 — Rzeszów

http://netpix.pl/